Svadby a oslavyZažite vysnívanú svadbu alebo oslavu

v Šali podľa svojich predstáv


Ako vyzerá svadba alebo oslava u nás?


V prvom rade tak, ako si ju vy predstavujete.

Radi si vypočujeme vaše požiadavky a vďaka skúsenostiam z mnohých osláv a svadieb, ktoré sa u nás už konali, spolu vyberieme to najchutnejšie menu, vyzdobíme priestory v téme a farbách, ktoré máte radi a nakoniec sa s úsmevom na tvári postaráme o to, aby ste sa so svojimi blízkymi a priateľmi cítili príjemne.

 

Čo vám v Toccami grill ponúkame?

V prvom rade chutné a kvalitné jedlá, ktoré pripravujeme s láskou. Príjemné priestory do 50 osôb, milý a ústretový servis a bohatá ponuka nápojov nesmie chýbať na žiadnej svadbe alebo oslave v našej réžii.

Zabezpečíme vám

  • priestory do 50 osôb

  • tanečný parket

  • terasu pre fajčiarov

  • DJ alebo hudbu

  • výzdobu

  • a mnoho iného

Stále váhate, či sme to
pravé miesto pre váš deň D?

Prečítajte si, čo o nás povedali naši nedávni hostia...

Petra, oslava 40-tky

Všetko bolo pripravené do poslednej bodky tak, ako sme sa dohodli. Milé čašníčky okolo nás pobehovali ako včielky a jedlo bolo nadmieru chutné. Ďakujeme, odporúčame!

Tomáš a Dagmar, svadba 30 ľudí

Ďakujeme Toccamigrill-u za skvelú svadbu. Neverili sme, že aj Šali možno nájsť také útulné miesto na svadbu, kde navyše skvele varia. Sme radi, že sme sa rozhodli pre vás.

Táňa, stretávka zo strednej

Skoordinovať jedlo pre 20 ľudí a navariť tak, aby boli všetci spokojní? Wau. Ďakujeme za úžasný prístup a atmosféru na našej stretávke. Jedlo bolo TIP-TOP, zabavili sme sa a vidíme sa znova a päť rokov.

Máte viac otázok? Radi vám odpovieme alebo preveríme voľný termín.